SOFT99 – wyjątkowa marka detailingowa z Japonii!

Szukasz nowoczesnych, niezwykle skutecznych preparatów detailingowych? Duży odsetek najbardziej innowacyjnych produktów w branży powstaje w Azji, w szczególności w Japonii. Przedstawiamy pochodzącą z Kraju Kwitnącej Wiśni niezwykle popularną markę SOFT99!

SOFT99 – kilka słów o marce

SOFT99 jest japońską marką założoną w 1954 roku. Słynie z innowacyjnych produktów detailingowych, z których wiele zostało od razu opatentowanych. Producent wykorzystuje swoje wieloletnie doświadczenie, nowoczesne zaplecze technologiczne oraz uważną analizę aktualnej sytuacji na rynku motoryzacyjnym. Każdy artykuł jest uważnie zaprojektowany pod każdym względem, tak by spełniał rzeczywiste oczekiwania odbiorców.

Produkty SOFT99 posiadają unikalne formuły i składy, a także opakowania. Zdecydowanie wyróżniają się spośród konkurencji, często proponując nietypowe rozwiązania. Przy tym wszystkie substancje wykorzystywane do ich stworzenia są rejestrowane orz kontrolowane przez odpowiednie organy UE. Preparaty są całkowicie bezpieczne dla użytkowników i środowiska. Ponieważ dają niesamowite efekty, są niezwykle popularne wśród pasjonatów detailingu oraz profesjonalistów.

Oferta SOFT99

Oferta SOFT99 obejmuje rozmaite preparaty do czyszczenia, pielęgnacji oraz ochrony różnych powierzchni pojazdów mechanicznych. Marka w szczególności słynie z niezwykle skutecznych i prostych w aplikacji wosków, powłok ceramicznych oraz niewidzialnych wycieraczek. Wyróżniają się uważnie skomponowanymi składami, a także nietypowymi opakowaniami. Jednym z najpopularniejszych artykułów tego producenta jest powłoka hydrofobowa na szyby Ultra Glaco, którą można równomiernie rozprowadzać przy pomocy specjalnej końcówki z wmontowanym aplikatorem.

Ofertę SOFT99 uzupełniają profesjonalne akcesoria, często dołączane do wybranych produktów. Miękkie ściereczki z mikrofibry, gąbeczki o idealnym kształcie czy glinki o różnej twardości doskonale współpracują z preparatami. Do tego wszystkie produkty tej marki wykazują naprawdę dobry stosunek ceny do jakości. Nie bez powodu są chętnie wykorzystywane oraz polecane przez najlepszych specjalistów.

Gdzie kupić produkty SOFT99?

Właśnie zastanawiałeś się, gdzie kupić produkty SOFT99? Najrozsądniej jest zamówić je w sprawdzonym miejscu, by mieć pewność, że będą oryginalne. Jednym z najlepszych sklepów detailingowych w Polsce jest Auto Na Blask. Punkt ten posiada szeroką ofertę produktów tej marki, w przystępnych cenach. Do tego często proponuje wyjątkowo opłacalne zestawy oraz organizuje różne akcje promocyjne.

Auto Na Blask jest miejscem, gdzie kupują produkty SOFT99 nie tylko klienci prywatni, ale też zawodowcy. Sklep z powodzeniem współpracuje z myjniami, warsztatami i salonami detailingowym z całego kraju oraz z zagranicy. Szybko realizuje zamówienia, bezpiecznie je pakując oraz nadając za pośrednictwem najlepszych dostawców. W razie potrzeby doświadczona obsługa chętnie służy radą oraz wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania.

Pełną ofertę produktów SOFT99 dostępnych w Auto Na Blask sprawdzisz na stronie: https://autonablask.pl/producent/soft99/.