UWAGA! Bank-Life.pl wykorzystuje pliki cookie. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o celu ich używania przeczytaj regulamin oraz politykę prywatności cookies.
Jeśli chcesz wyłączyć ten komunikat WYRAŹ ZGODE KLIKAJĄC TUTAJ.

Jak spłacić/przedłużyć

Spłać pożyczkę, jak Ci wygodnie, ale nie później niż w terminie, jaki wskazałeś we wniosku. Jeśli tylko chcesz i masz taką możliwość, masz prawo spłacić pożyczkę wcześniej i nie zostaniesz z tego powodu obciążony żadnymi, dodatkowymi kosztami. Możesz przelać pieniądze na wskazane konto lub zlecić przekaz pieniężny.

Przedłużenie pożyczki

Jeśli nie jesteś w stanie spłacić pożyczki w terminie, powiadom Bank-Life.pl jak najszybciej. Przedłużenie pożyczki nigdy nie odbywa się automatycznie. Zazwyczaj istnieje możliwość przedłużenia pożyczki na kolejny okres 15 a nawet 30 dni, ale związane jest to z dodatkowymi i znacznie wyższymi kosztami. Dlatego sprawdź dokładnie warunki przedłużenia pożyczki i dopiero wypełnij odpowiedni wniosek.

Jeśli dostaniesz pozytywną odpowiedź, będziesz musiał podpisać aneks do zawartej wcześniej umowy, w którym zostaną wyszczególnione wszystkie dodatkowe koszty i prowizje z tytułu przedłużenia pożyczki. Pamiętaj, że najkorzystniejszym dla Ciebie rozwiązaniem jest spłata wcześniej zaciąganej pożyczki, a dopiero potem zaciąganie kolejnej. Przedłużanie spłaty pożyczki zawsze niesie ze sobą dodatkowe koszty.

Bank-Life w trosce o Twoje bezpieczeństwo finansowe nie przedłuża pożyczek w nieskończoność, wymagając od Ciebie minimalnej spłaty zadłużenia.
Ustaw kwote pożyczki Do 150 000zł*
2000 Na ile? Do 120 miesięcy
1 Rata już od: 100 zł miesięcznie Koszt: 0 zł Termin: 1 miesiąc Kwota: 2000 zł 2000 zł
Wyniki finansowe (orientacyjne): Przedmiot: - Cena netto:
Ustaw kwote pożyczki Do 2000zł*
500 Na ile dni? Do 30 dni
15 Termin spłaty: 2013.05.13 RRSO: 5.3% Koszt: 0 zł Termin: 15 dni Kwota: 500 zł 100 zł
Przedłużenie: 7 dni: 40.00 zł 14 dni: 70.00 zł 30 dni: 112.00 zł
Wnioski można składać przez elektroniczny formularz:

24H / 7 dni
Newsletter:
Chcesz być na bieżąco ?
Zapisz się do naszego newslettera.
X Tak mamy to-->> Pożyczki Firmowe<<-- REWOLUCJA --->> Do 100 tys. !!!...Tak mamy to-->> Pożyczki Firmowe<<-- REWOLUCJA --->> Do 100 tys. !!!...Tak mamy to-->> Pożyczki Firmowe<<-- REWOLUCJA --->> Do 100 tys. !!!...