Sonax w Autonablask – poznaj historię marki

Na rynku kosmetyków detailingowych można znaleźć producentów, którzy aktywnie działają już od ponad 50 lat. Jednym z nich jest słynny niemiecki Sonax. Przedstawiamy krótką historię marki oraz wyjaśniamy, dlaczego warto kupować produkty Sonax w Autonablask!

Sonax – historia marki

Sonax to niemiecki producent kosmetyków autodetailingowych, istniejący już od 1949 roku. Założyciel firmy Franz Hoffmann w 1903 roku zaczął wydobywać ziemię krzemionkową. Po drugiej wojnie światowej zajął się produkcją krzemionkowych past polerskich do sreber, tworząc markę Sona. Z czasem zaczął tworzyć także preparaty do pielęgnacji samochodów – by je odróżnić, dodał do nazwy literę „x”.

Marka Sonax rozwijała się przez lata dzięki ciężkiej pracy, autentycznemu zaangażowaniu i pełnemu poświęceniu. Jej sukces przypadł na lata 60., w których wydarzył się tzw. niemiecki cud gospodarczy. Coraz więcej osób posiadało samochody, dlatego wzrósł popyt na proste w użytku środki do ich pielęgnacji. Kolejne dekady przyniosły firmie światową sławę – obecnie produkty Sonax są dystrybuowane w ponad 100 państwach.

Oferta Sonax w Autonablask

Oferta Sonax w Autonablask obejmuje szeroki wybór preparatów przeznaczonych do czyszczenia, pielęgnacji oraz zabezpieczana różnych powierzchni na zewnątrz i wewnątrz pojazdów mechanicznych. Wśród nich można znaleźć uniwersalne, wszechstronne środki oraz profesjonalne, specjalistyczne specyfiki.

Flagowymi produktami Sonax są oczywiście pasty polerskie, czyli produkty, od których wszystko się zaczęło. Są z powodzeniem wykorzystywane przez najlepszych specjalistów z branży, m.in. lakierników, mechaników czy detailierów. Szczególnie cenione są także woski, powłoki zabezpieczające oraz wydajne, przystępne cenowo płyny do spryskiwaczy.

Skład każdego produktu Sonax jest gruntownie przemyślany. Wiele preparatów wykorzystuje nowoczesną technologię nanocząsteczek, które łączą się z pielęgnowanymi powierzchniami, dając jeszcze lepsze efekty. Przy tym są zwykle bardzo proste w użyciu i nie sprawiają problemów nawet amatorom. Nie są też przesadnie drogie – reprezentują świetny stosunek jakości do cen.

Dlaczego warto kupować produkty Sonax w Autonablask?

Produkty tej marki można znaleźć w wielu miejscach, dlaczego więc warto kupować produkty Sonax w Autonablask? Ten profesjonalny sklep detailingowy jest oficjalnym dystrybutorem – oferuje wyłącznie oryginalne artykuły.

Doświadczona obsługa odpowiednio przechowuje wszystkie kosmetyki, regularnie kontrolując ich stan. Do tego chętnie dzieli się wiedzą, w razie potrzeby wyczerpująco odpowiadając na pytania.

Autonablask błyskawicznie realizuje zamówienia, a także proponuje konkurencyjne stawki. Podczas zakupów można łatwo trafić na prawdziwe okazje, ponieważ sklep często organizuje różne przeceny, wyprzedaże i inne promocje. Co więcej, podczas zakupów do wybranych kosmetyków od razu da się dobrać wszystkie niezbędne aplikatory, ściereczki itp. z bogatej oferty akcesoriów.

Pełną ofertę produktów Sonax w Autonablask sprawdzisz na: https://autonablask.pl/producent/sonax/.