Dystrybutor elektroniki

ccontrols - ccon (3) .jpg

Przyrządy elektroniczne towarzyszą nam niemal na każdym etapie życia codziennego. Wszechobecna cyfryzacja dotyczy już nie tylko przemysłu, ale również wielu rzeczy, z których korzystamy na co dzień (ekspresy do kawy, e-roboty czy nawet elektroniczne szczoteczki do zębów).

Co jest sercem elektroniki?

Sercem każdego urządzenia elektronicznego jest oprogramowanie. Możemy go porównać do naszego mózgu – to swoiste centrum dowodzenia. Bez oprogramowania żaden sprzęt nie będzie działał poprawnie. Dlatego warto zapoznać się z ofertą firmy Computer Controls, z pomocą której każdy pasjonat, konstruktor czy automatyk z powodzeniem zrealizuje swój cel. Zakres działań Computer controls jest naprawdę szeroki. Dystrybutor elektroniki Computer controls wspiera tworzenie schematów, rysunków technicznych 2D i 3D oraz programowanie niemal wszystkich systemów (w tym niestandardowych kształtów). Dużym atutem dystrybutora Computer Controls jest zespół profesjonalnych konsultantów, którzy z łatwością dopasują rodzaj i funkcje oprogramowania do wysokości budżetu i specyfiki produktu docelowego.

Kilka słów o Computer Controls

Oferta Computer Controls jest niezwykle atrakcyjna. Znajdziemy tutaj oprogramowanie Altium Designer, In-Circuit Design, PDN Analyzer, ARM Keil, SOLIDWORKS. Choć różnią się one specyfiką I przeznaczeniem bez wątpienia można stwierdzić, że łączy je jedno: skuteczność działania, bezawaryjność, szybkość i intuicyjność. Z pomocą narzędzi Computer Controls każdy inżynier skutecznie i sprawnie wcieli swój plan w życie.Co więcej, dystrybucja oprogramowania Computer Controls podczas całego procesu wdrożenia oferuje swoim klientom pełne wsparcie techniczne, konsultacje, a dla najbardziej zainteresowanych ciekawy pakiet szkoleń i treningów praktycznych.

Najważniejszy produkt z oferty

Computer Controls znany jest na rynku przede wszystkim z uwagi na oprogramowanie Altium Designer. To prawdziwy majstersztyk! W jednej prostej i intuicyjnej aplikacji zamknięty jest cały pakiet narzędzi do projektowania: edytor schematów, narzędzia integralności sygnałów, narzędzia zarządzania plikami, danymi projektowymi czy dokumentami. Dzięki tego typu rozwiązaniom praca przy każdym projekcie przebiega znacznie szybciej, a efekt końcowy zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta końcowego.