UWAGA! Bank-Life.pl wykorzystuje pliki cookie. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o celu ich używania przeczytaj regulamin oraz politykę prywatności cookies.
Jeśli chcesz wyłączyć ten komunikat WYRAŹ ZGODE KLIKAJĄC TUTAJ.

Jak pożyczać

Pożyczka w Bank-Life.pl jest prosta i wymaga od Ciebie o wiele mniej zachodu niż wizyta w jakimkolwiek banku. Wszystkie formalności ograniczyliśmy do minimum tak, żeby cały proces udzialania pożyczki trwał jak najkrócej i by był dla Ciebie jak najmniej sformalizowany. Właśnie dlatego nie wymagamy od Ciebie żadnych zaświadczeń, żadnych potwierdzeń, nie badamy skrupulatnie Twojej zdolności kredytowej, budując relacje z Tobą na wzajemnym zaufaniu.

Zanim złożysz wniosek o pożyczkę

Wejdź na stronę główną i wybierz jaki produkt Cię interesuje, a następnie przesuwając suwaki wybierz kwotę pożyczki.
Bank-Life.pl niczego Ci nie narzuca. To Ty decydujesz, jaka kwota pożyczki jest Ci potrzebna i na jak długo. I od Ciebie zależy, kiedy dokładnie chcesz ją spłacić.

Ustal optymalną dla siebie kwotę i wygodny termin spłaty pożyczki. Koszt udzielenia pożyczki wyświetli Ci się automatycznie i zostanie automatycznie dołączony do kwoty, jaką masz spłacić.

Wypełnij wniosek o pożyczkę – zajmie Ci to tylko 3 minuty

Aby otrzymać pożyczkę, wypełnij wniosek, udzielając prawdziwych odpowiedzi na zadawane pytania. Dzięki temu szybciej otrzymasz decyzję kredytową. Przygotuj dowód osobisty i numer konta bankowego, na które chcesz otrzymać pieniądze. Koniecznie zapoznaj się ze szczegółowymi warunkami umowy, które znajdziesz tutaj.

Pamiętaj, by otrzymać pożyczkę od Bank-Life.pl potrzebujesz jedynie:
  • numeru konta bankowego
  • dowodu osobistego
  • numeru telefonu komórkowego

Złóż wniosek TERAZ!

Decyzję kredytową poznasz już w kilka minut! Więc nie zastanawiaj się dłużej, tak potrzebne Ci przecież pieniądze są na wyciągnięcie ręki.
Ustaw kwote pożyczki Do 150 000zł*
2000 Na ile? Do 120 miesięcy
1 Rata już od: 100 zł miesięcznie Koszt: 0 zł Termin: 1 miesiąc Kwota: 2000 zł 2000 zł
Wyniki finansowe (orientacyjne): Przedmiot: - Cena netto:
Ustaw kwote pożyczki Do 2000zł*
500 Na ile dni? Do 30 dni
15 Termin spłaty: 2013.05.13 RRSO: 5.3% Koszt: 0 zł Termin: 15 dni Kwota: 500 zł 100 zł
Przedłużenie: 7 dni: 40.00 zł 14 dni: 70.00 zł 30 dni: 112.00 zł
Wnioski można składać przez elektroniczny formularz:

24H / 7 dni
Newsletter:
Chcesz być na bieżąco ?
Zapisz się do naszego newslettera.
X Tak mamy to-->> Pożyczki Firmowe<<-- REWOLUCJA --->> Do 100 tys. !!!...Tak mamy to-->> Pożyczki Firmowe<<-- REWOLUCJA --->> Do 100 tys. !!!...Tak mamy to-->> Pożyczki Firmowe<<-- REWOLUCJA --->> Do 100 tys. !!!...